Mieszkanie w Kątach Rybackich przy ul. Piaskowej

Kąty Rybackie gm. Sztutowo
Dodane: Wtorek, 12 Maj, 2026  10:27
400 000 zł
14286 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:28 m2
  • Liczba pokoi:1 pokój
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Inne
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:2 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2014
  • Sprzedaż:Pośrednik
  • Inf. dodatkowe:Balkon

Opis oferty

Przytulne mieszkanie w Kątach Rybackich przy ul. Piaskowej w
kameralnej i świetnie zlokalizowanej inwestycji Willa Turkusowa.
Lokal o pow. 28.84m2 jest położony na I piętrze i składa się z
pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z
prysznicem. Przynależy do niego balkon o pow. ok. 4m2 z widokiem na
stronę wschodnią, komórka o pow. 1,7m2 oraz miejsce postojowe
zewnętrzne, którego dodatkowy koszt to 19.000zł.
Inwestycja zadbana i świetnie położona w niedalekiej odległości
od lasu, portu i drogi nad morze (ok. 2km). Posesja ogrodzona,
zagospodarowana z wyznaczonymi miejscami parkingowymi oraz strefą
wypoczynku. Miejsce łączące możliwość własnego, bezobsługowego
pobytu z opcją wynajmu turystom. Opłaty administracyjne wynoszą ok.
350zł/m-c z zaliczkami na zużycie mediów.

Miejscowość Kąty Rybackie jest bardzo dobrze skomunikowana z
Krynicą Morską czy Trójmiastem. Stąd można się również wybrać
na wycieczkę po wodach Zalewu Wiślanego. Ścieżka rowerowa,
piaszczyste plaże, hotel z basenem i zapleczem SPA, przystań
żeglarska, szereg punktów usługowo-gastronomicznych, Muzeum Zalewu
Wiślanego to tylko niektóre z atrakcji regionu.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.
Anna Snopek

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie